Kafejnīca "Gardēža Namiņš"

Pārdien atpakaļ, garšas meklējumos nonācu Piņķos Gardēžu Namiņš. Ieejot iekšā uzreiz dzirdēju "plikš plikš plikš", no virtuves skanēja karbonādes dziesmiņa, es smaidīju, es nevarēju mirkli padomāt jo klausījos un domāju.... Mana izvēle apstājās uz Zemnieka gaumē. Pēc neilga brīža atnāca gaidītais prieciņš. Karbonādīti klāja silta vestīte, kas tika darināta no skābētiem gurķīšiem un salami desiņas, kam pāri tika pārsegts siera plīvurītis. Klāt gan nenāca nekāda vannīte, kur pavannot kartupelīšus. Kopumā viss saprārojas mutītē labi, bet cena gan nedaudz neapmierināja, par šo vissu kopā nācās samaksāt 7.70eiro jo piedevas jāpērk atsevišķi, un par saujinu frii kartupelīšu, šeit jāšķirās no 2.50eiro, tā nu kopā salasās, plus majonēzes vannīte ir 0.40 centi Cerams Piņķu iedzīvotājiem parādīsies veselīga konkurence šai vietiņai, kas uzlabotu šo vissu situāciju.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 28.08.2018
cenu
kategorija
5-10€

Pasūtīšana pie kases. Ēdnīca ar kroga cenu. Draudzenes pasūtītā kefīra vietā glāzē bija “krējums”. Mana “Zemnieku karbonāde”... tajā bija sagrieztas sardeles. Karija vista likās aizvakardienas. Frī kartupeļi bija atsildīti un tik cieti ka jāpiedomā tos uzdurot. Alus bija labs.

Vērtējums: +++++ 2/5
Pievienots: 24.11.2019
cenu
kategorija
5-10€

Paēdu ļooooti garšīgi. Vieta ir skaista un ir prieks pasēdēt. Viena no vislabākajām karbonādēm kādu esmu ēdusi un varu apgalvot, ka cena arī ir laba. Šo vietu pat nevar salīdzināt ar kādu no Rīgas kafejnīcām.

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 07.07.2020
cenu
kategorija
5-10€

Franču karbonāde bija milzīga vilšanās - tā vispār nebija ēdama un vēl maksāja 5 eur bez piedavām. Ja apmeklējāt šo vietu, tad neiesaku ņemt silto ēdienu. Kūciņas/bulciņas izskatījās labi.

Vērtējums: +++++ 2/5
Pievienots: 26.05.2021
cenu
kategorija
5-10€
Kā nokļūt?

Iesakām Karbonādes vietas

Pieraksties K jaunumiem

Jaunākās karbonādes Tavā e-pastā

Sazinies ar mums