Kafejnīca "Ķīvīškrogs"

Mīļie garšas pazinēji, kārtējais garšas ceļojums mūs aizveda uz Ķīvīškrogs pie Talsiem. Izsalkums bija ļoti pamatīgs, jo nebijām neko ēduši brokastīs un bija jau arī vēla pēcpusdiena. Gājām iekšā, izvēlējāmies mūsu gardumus, bet tad jaukā krogus meita teica, ka būs jāgaida vizmaz stundu. Mēs pārjautājām vai sadzirdējām pareizi, un viņa atbildēja apstiprinoši, teica, ka ātrāk būšot tikai salātiņi. Protams, mūs pārņēma skumjas, jo gribējām karbonādītes. Nolēmām gaidīt cik būs jāgaida, bet kamēr gaidam paņēmām pikantos salātiņus ar sieru. Kāds bija iznākums - salātiņi bija tik gardi un labi, ka apēdot varēja doties jau prom ar sāta sajūtu, bet tad arī nāca skaistule - Karbonāde "Pārsteigums". Klāt paņēmu vārītus ceptus karpelīšus. Jāteic mana izvēle bija pārliecinoši labākā, ko atzina arī kolēģi, kas vēlējās iztaisīties un paņēma nevisai labas karbonādītes. Mans pārsteigumiņš zem siera plīvura slēpa sīpoliņus un tomātiņus, kas kopā jautrā karuselītī tika iejaukti majonēzes skavās. Piedevas gan nav iekļautas cenā. Piedevu cena ir aptuveni 1.5-2 eiro. Jāteic izmērs un garša ļoti apmierināja mani. Sajūtas gan braucot mājās bija ļoti smagas, laikam ar salātiem un pāris krūkām alus, tas bija par daudz. Cena: 7.40

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 28.08.2018
cenu
kategorija
5-10€

Oficiante, arī brīdināja, ka stundiņa varētu būt jāuzgaida. Porcija hjūūdž!!! Viss garšigi! Vienīgais mini mīnusiņš, gribētos kādas siltās mērcītes, piemēram, siera... Bet viss pārējais līmenī!

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 06.04.2019
cenu
kategorija
5-10€

Gan iekštelpas, gan āra terase mājīgas. Terasē sagaida saimnieks -kaķis. Apkalpošana operatīva. Pasūtam soļanku, vistas un cūkgaļas karbonādi un butes fileju. Piedevas sūtāmas atsevišķi. Visi ēdieni ļoti garšīgi un sulīgi, porcijas pilnīgas. Tomēr jāpiebilst, ka butei prasītos precīzāks ediena apraksts - mērce sastāvēja no jaukto meža sēņu mix, nevis baravikām kā ir norādīts menu. Kopumā vieta jauka, noteikti atgriezīsimies.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 25.08.2019
cenu
kategorija
5-10€

Lieliski!

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 26.07.2020
cenu
kategorija
5-10€

Skaista vieta. Ir padomāts par bērniem- pieejams āra rotaļu laukums. Skaistas āra terases. Ēdiens ļoti gards.

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 07.08.2022
cenu
kategorija
5-10€

Ieskrējām kiviskroga uz ātram svētdienas pusdienām, kas izvērtās ne tik ātras, bet saņemot “pārsteigumu”, kā saucas manis izvēlētais ediens , biju patikami pārsteigts par salikumu kāda kartupeļu daiviņu kraukšķīgas šķautnītes bija mākslinieciski noslēptas zem pamatēdiena “ pārsteigums” . Kas velak izrādījās ir cūkgaļas karbonāde ar sīpoliņiem un tomātiņiem.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 20.08.2023
cenu
kategorija
>10€
Kā nokļūt?

Iesakām Karbonādes vietas

Pieraksties K jaunumiem

Jaunākās karbonādes Tavā e-pastā

Sazinies ar mums