Kafejnīca "Liedags"

Vasara vienmēr ir izdevusies, ja sanācis paviesoties Tūjas “Liedagā” un nobaudīt, iespējams, labāko karbonādi Franču gaumē - firmas ēdiens. Tā ir katras vasaras tradīcija. Mainās laiki, mainās gadi, mainās personāls, bet karbonāde paliek. Biju patīkami pārsteigts, ka mērcītes bez prasīšanas piedāvā abas - gan ķiploku, gan kečupu un tādā kā iņ un jaņ kompozīcijā. Ļoti pārdomāti. Frī kartupelīši bija labākie, kādi ēsti. Tie bija taisni, nevis rievoti. Bija sāls tieši tik, cik tam ir jābūt. Kraukšķīgums uz 10. Pati karbonāde izcilākajā manierē gatavota, nedaudz sulīga. Pati kūst uz mēles. Blakus galdiņa dāmas teicās, ka ēdiens “karbonāde Franču gaumē” esot noiets etaps. Es pievēru ausis un acis un nodomāju pie sevis - viņas nesaprot, ko runā. Ieliku nākošo kumosiņu mutē un košļāju, kamēr karonāde izkusa pati. Un vēlreiz nodomāju, tās dāmītes nejēdz no garšas neko! Šī vasara ir izdevusies.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 27.08.2018
cenu
kategorija
5-10€

Ir vieta, kura gadiem neliek vilties. Var mainīties laika apstākļi, var mainīties paša garastāvoklis un apetītes jauda, pat pavārs, bet Tūjas kafejnīcas "Liedags" karbonāde franču gaumē paliek nemainīgi laba. Piedevās kraukšķīgi frī, bagātīgi salāti un sātīgs aizdars ar ķiploka garšu. Un nieka 5,70 par šo baudījumu.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 28.08.2018
cenu
kategorija
5-10€

o jā, pēc nostaigātajiem 20+ km gar jūru, šogad 30.augustā baudījām franču gaumes karbonādi Liedagā - tik laaabi :)

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 10.09.2018
cenu
kategorija
5-10€

Ļoti garšīgi :)

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 23.02.2019
cenu
kategorija
5-10€

Mutē kūstoša karbonāde ar majonēzes restīti - perfekti pēc garākas pastaigas gar jūru! Īpaši novērtējām svaigos un garšīgos salātus kā arī runātīgo pārdevēju, kas laipni mūs uzņēma un apkalpoja! Noteikti iegriezīsimies vēl! ⭐️⭐️⭐️⭐️

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 13.04.2019
cenu
kategorija
5-10€

Par šīm karbonādēm nav melots - pašas kūst uz mēles. :) Porcija diezgan liela,meitiešiem pagrūtāk tikt ar visu galā. Apkalpošana lieliska! :)

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 25.09.2019
cenu
kategorija
5-10€
Kā nokļūt?

Iesakām Karbonādes vietas

Pieraksties K jaunumiem

Jaunākās karbonādes Tavā e-pastā

Sazinies ar mums