Restorāns "Visi Savējie"

Ļoti gardi. Šajā restorānā-kafejnīcā ir tikai viena karbonādes izvēle - cūkgaļas karbonāde ar sienu, bekonu un marinētiem gurķiem. Porcijas lielas, kaut arī šī vieta ir vairāk kā restorāns, ne kafejnīca. Pircijas cena ap 7€. Kaut arī karbonādu uzvēle nav plaša, šeit ir baudāms arī daudz kas cits. Draudzīgs un laipns personāls, ēdienu pasniedz ātri - nav ilgi jāgaida. Ir vieta automašīnai.

Vērtējums: +++++ 5/5
Pievienots: 16.09.2018
cenu
kategorija
5-10€

Porcija liela. Piedāvājumā tikai viens karbiķis, bet tas ir ok, bija laba. Svarīgi, lai ēdājam garšo ķimenes, jo tās siera sedziņā ir diezgan dominantas. Sedziņu rotāja arī baraviku mērcīte Kartupelīšiem pat nepasījās vannite, jo karbiķa sedziņa savu siltumu un omulību deva arī tiem. Vegānus priecēs lielais svaigo salātu daudzums, kas rūpējas par porcijas harmoniju.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 02.12.2018
cenu
kategorija
5-10€

Ierosinājums. Kad oficiantes apmeklētājiem piedāvā apsēsties, ierosinājums nepiedāvāt apmeklētājiem pašiem notīrīt sēžamvietas - citāts: ” „Nu, Jūs tur notīriet!” Ādas krēsli bija pamatīgi piebiruši ar sakaltušiem koka ziediem. Paldies, ka nepiedāvāja arī galdus noslaucīt. Ēdiens garšīgs. Viena no divām oficiantēm patīkami centīga.

Vērtējums: +++++ 4/5
Pievienots: 09.07.2021
cenu
kategorija
>10€
Kā nokļūt?

Iesakām Karbonādes vietas

Pieraksties K jaunumiem

Jaunākās karbonādes Tavā e-pastā

Sazinies ar mums